Betonové stěrky

Betonové stěrky

luxusní materiál, který prostoru dodá další rozměr

vybereme aplikujeme uklidíme

Betonová stěrka je imitace betonu na přírodní bázi. My vám dokážeme vytvořit s tímto materiálech vzory, na kterých se domluvíme.

Jaké jsou možnosti? Můžeme se domluvit, že budete mít povrch leštěný nebo neleštěný, s perletí nebo bez ní. Umíme vytvořit 3D strukturu nebo specifické vzorování. Co se týká odstínů můžete si vybrat z celé palety španělských a anglických jazykové barev, které můžeme i smíchávat dohromady. Vždy záleží na domluvě, protože chceme, abyste byli s výsledkem maximálně spokojení. 

Aplikovat betonovou stěrku není úkol pro každého. My máme v týmu skutečné odborníky a za práci našich malířů se zaručujeme. Pracujeme v celém Jihomoravském kraji a ve větších městech ČR. Kontaktujte nás a domluvíme se.
David Halouzka

Ceník aplikace benátského štuku

Podrobnější ceník 1 990 Kč za metr čtvereční 

Pokud váháte, jaký odstín, techniku a materiál si vybrat, můžeme se potkat rovnou na našem showroomu na Drobného 2, kde máme na stěnách oblíbené varianty dekoračních maleb a další možnosti v aktuálních vzornících.

Naše reference

Betonové stěrkyBetonové stěrkyBetonové stěrkyBetonové stěrkyBetonové stěrkyBetonové stěrkyBetonové stěrkyBetonové stěrky
Asistentka jednatele Tereza Bušková
+420 732 459 065
Jednatel David Halouzka
+420 604 200 020
Provozovna

Cejl 38
602 00 Brno

Sídlo společnosti

Botanická 14
602 00 Brno
IČO 28321910

Stavte se do showroomu na
Drobného 2, Brno
Pohodlně zaparkujete kolem parku Nám. 28. října.