Dekorativní stěrky

Dekorativní stěrky

pozdvihnou váš interiér

vybereme aplikujeme uklidíme

Naše dekorativní malby jsou vždy prvotřídní a extrémně odolné, protože pracujeme s těmi nejlepšími přípravky na trhu a máme dlouhodobou zkušenost.

Výmalba může být omyvatelná, lesklá, matná, netradiční, luxusní i plastická. My pracujeme se všemi prověřenými materiály. Pro milovníky stylu rádi na přání zhotovíme také benátský štuk.

Jak budeme postupovat? Domluvíme se na materiálu, technice, ceně a termínu realizace a vytvoříme vám na stěně umělecké dílo. 

Dekorativní stěrky patří jen do rukou zkušených profesionálů. Dokonce ani mnozí zkušení malíři pokojů nemají s aplikací dekorativních maleb dostatečné zkušenosti. My máme v týmu skutečné odborníky a za práci našich malířů a štukatérů se zaručujeme. Dekorativní techniku provádíme v celém Jihomoravském kraji a větších městech ČR. Zavolejte mi a domluvíme se.

David Halouzka

Ceník dekorativního malování a nátěrů

Cena nátěru se pohybuje od 890 Kč za m². Vždy záleží na množství vrstev, složitosti techniky a také velikosti stěny.

Pokud váháte, jaký odstín, techniku a materiál si vybrat, můžeme se potkat rovnou na našem showroomu na Drobného 2, kde máme oblíbené varianty na stěnám a v aktuálních vzornících.

 

Naše reference

Dekorativní stěrkyDekorativní stěrkyDekorativní stěrkyDekorativní stěrkyDekorativní stěrkyDekorativní stěrkyDekorativní stěrkyDekorativní stěrkyDekorativní stěrkyDekorativní stěrkyDekorativní stěrkyDekorativní stěrkyDekorativní stěrkyDekorativní stěrkyDekorativní stěrkyDekorativní stěrkyDekorativní stěrkyDekorativní stěrkyDekorativní stěrkyDekorativní stěrkyDekorativní stěrkyDekorativní stěrkyDekorativní stěrkyDekorativní stěrkyDekorativní stěrkyDekorativní stěrkyDekorativní stěrkyDekorativní stěrkyDekorativní stěrkyDekorativní stěrkyDekorativní stěrkyDekorativní stěrkyDekorativní stěrkyDekorativní stěrkyDekorativní stěrkyDekorativní stěrkyDekorativní stěrkyDekorativní stěrky
Asistentka jednatele Tereza Bušková
+420 732 459 065
Jednatel David Halouzka
+420 604 200 020
Provozovna

Cejl 38
602 00 Brno

Sídlo společnosti

Botanická 14
602 00 Brno
IČO 28321910

Stavte se do showroomu na
Drobného 2, Brno
Pohodlně zaparkujete kolem parku Nám. 28. října.