Čištění a nátěry fasád Brno

zkrášlíme a ochráníme vaši budovu

očistíme natřeme ochráníme

Nejen nové domy potřebují péči a ochranu. Fasády – a zejména ty zateplené – se po čase mohou začít drolit, praskat a blednout, proto je potřeba o ně pravidelně pečovat a chránit je před působením přírodních vlivů, jako jsou plísně, mechy a další mikroorganismy. Pomocí nového nátěru také umíme fasádu domu zbavit graffit a dalších malůvek, čímž napravíme řádění vandalů.

Při natírání pracujeme pouze s kvalitními akrylátovými, silikátovými a silikonovými barvami. Při práci používáme lešení či vysokozdvižné plošiny. Nátěry nanášíme pomocí štětce, válečků nebo stříkání vysokotlakem.

Mezi naše služby tak patří odstraňování grafitů, mytí a čištění fasád, odstraňování nátěru, umývání střech a nátěry se samočisticím efektem, které ochrání budovu na dlouhé roky. Naše práce se opírá o mnohaleté zkušenosti, testování a speciálně vyvinuté produkty.

Kontaktujte nás a my uděláme z fasády vašeho domu nebo administrativní budovy chloubu okolí. Čištění fasád na rodinných a panelových domech provádíme po celém Jihomoravském kraji. Rádi za vámi přijedeme ale i kamkoliv jinam.

David Halouzka

 

Napište nám email
info [at] halouzka [dot] com
Tereza Bušková
+420 732 459 065
David Halouzka
+420 604 200 020
Provozovna

Cejl 38
602 00 Brno

Sídlo společnosti

Botanická 14
602 00 Brno

28321910 Zapsána u Krajského soudu v Brně, oddíl C vložka 61225